لیست محصولات

درباره فروشگاه

با اوریف لیم زیبایی را تجربه کنید

به دنیای رنگارنگ محصولات اوریف لیم خوش آمدید.

اوریف لیم یکی از شرکت های لوازم آرایشی و بهداشتی دنیاست که به سرعت درحال گسترش است.

اگر به دنبال آن هستید تا چهره شاداب و پوستی سالم داشته باشید محصولات اورجینال اوریف لیم سوئد را تجربه نمایید. ما به دنبال آنیم که شادمانی بیشتری را برایتان به ارمغان بیاوریم به همین دلیل انواع محصولات مراقبت از پوست ، محصولات بهداشتی ،آرایشی و عطریات اورجینال خود را به شما پیشنهاد می نماییم .

ما به زیبایی طبیعی معتقدیم و از همان ابتدا متقاعد شده ایم كه محصولات طبیعی بهتر از محصولات مصنوعی است. اوریف لیم با الهام گرفته شده از سادگی زیبایی زنان سوئدی و با تاكید بر فرمول ها و مواد تشكیل دهندۀ طبیعی، برای تقریباً چهار دهه محصولات كاملاً طبیعی ارائه كرده است.

با آوردن نام سوئد نمی توانید طبیعت زیبایش را نادیده بگیرید؛ جنگل های وسیع، زمین های بكر، آب های زلال و آسمان های صاف. سوئد كشوری دست نخورده باقی مانده است. تنوع فصلی این كشور باعث شده تا در داشتن گیاهان و رستنی هایی با خواص درمانی و زیبایی، غنی باشد.

از آنجایی كه این گیاهان باید زمستان سرد و تاریكی را پشت سر بگذارند اكثراً دارای ویتامین ها و اسیدهای مختلف و سرشاری هستند. تعجبی ندارد كه بیشتر محصولات ما از خاك سوئد و از كاربردهای سنتی مراقبت از پوست به دست می آیند.

بعضی از اولین محصولات مراقبت از پوست ما بر اساس گیاهانی چون غان و توت سیاه كه در سوئد به وفور یافت می شوند، تولید شده اند.

طبیعت یكی از منابع اصلی ما است و برای آن احترام زیادی قائل ایم. این امر یكی از دلایلی است كه به خاطر آن سعی می كنیم دوستدار محیط زیست باشیم و تمام محصولات طبیعی مورد استفاده خود را قابل بازیافت طراحی كنیم.

طراحی و نحوۀ بسته بندی محصولات از میراث سوئدی ما الهام گرفته شده اند. مشخصۀ همۀ محصولات ما باید زیبایی، برازندگی، سادگی و جنبۀ طبیعی شان است.

این اوریف لیم است :

· تاسیس در سال 1967 در سوئد توسط دو برادر به نام رابرت و یوناس

· دومین شرکت فروش مستقیم دنیا و اولین شرکت فروش مستقیم در اروپا و خاور میانه

· محصولات زیبایی مرغوب با استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک

· شرکت بین المللی با رشد سریع با ۴۲ سال سابقه تولید لوازم آرایشی بهداشتی

· حضور فعال در 6۲ کشور دنیا و شروع به کار در آبان 1386 در ایران (به عنوان شصت و یکمین کشور)

· جایگاه پیشرو در بازار بیش از 30 کشور دنیا

· بزرگترین مرکز توسعه و تحقیقات آرایشی بهداشتی در دنیا با بیش از ۱۰۰ دانشمند

· بیش از دو میلیون مشاور فروش و 6000 کارمند در سراسر دنیا

· بیش از یک بیلیون یورو فروش سالیانه

· مالکیت 5 کارخانه بزرگ تولید لوازم آرایشی در ۵ کشور دنیا

· تولید بیش از 800 نوع محصول متنوع آرایشی و بهداشتی

بیش از 100 میلیون كاتالوگ به 35 زبان زنده دنیا

· گارانتی مرغوبیت کالای اوریف لیم

گارانتی می شود که محصولات اوریف لیم از مواد خالص ومرغوب طبیعی در کارخانه های مجهز و مدرن تحت شرایط کنترل شده به لحاظ کیفی ومحیطی تولید می شوند.

ما معتقدیم كه این شركت در برابر تمامی افراد حقیقی مسئولیت اخلاقی دارد. اصول اخلاقی و محیط زیستی اوریف لیم همه چیز حتی مواد اولیه را تحت پوشش شرایط كارخانه در می آورد. ما می خواهیم سلامتی كسانی كه محصولات ما را تولید می كنند به خطر نیفتد و در صورت بروز چنین شرایطی غرامت عادلانه ای در نظر می گیریم. همچنین اوریف لیم مخالف سر سخت كار كردن كودكان است.

احترام به محیط زیست در كلیۀ بخش های شركت در نظر گرفته می شود. ما هیچ وقت اجازه نداشتیم و تلاش نكردیم تا مواد تشكیل دهندۀ محصولات مان را بر روی حیوانات آزمایش كنیم.

برای سالیان سال اوریف لیم تنها از كاغذها و بازمانده های چوب های جنگل های تحت كنترل برای كاتالوگ ها استفاده كرده است . ازمدت ها قبل سیاست شركت عدم استفاده از PVC بوده است و در تمام قسمت هایی كه امكانش وجود داشته مواد قابل تجزیه به كار گرفته شده است.

· مجوز بهداشت
تولید محصولات ازسوی متخصصین تولیدات كالاهای آرایشی-بهداشتی( C G M P )كنترل وبازرسی می شود و اوریف لیم كیفیت بالای محصولات خود را تضمین می كند.
تمامی محصولات اوریف لیم در ایران دارای مجوز بهداشت از وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران می باشند و با مراجعه به سایت اداره کل بهداشت در قسمت بانک اطلاعاتی کالا های ثبت شده با جستجودر عناوین نام شرکت و نام کالا و .... می توانید به کد ثبت دسترسی پیدا نمایید . اطلاعات مربوط به کد ثبت کالا از طریق آدرس http://www.fdo.ir.قابل دسترسی است

محصولات اوریف لیم روی حیوانات آزمایش نمی شوند بلکه محصولات اوریف لیم بر روی افراد داوطلب (‌بالای 18 سال)‌ و تحت نظارت پرسنل پزشكی با تجربه آزمایش می شوند.
و گارانتی می شود که این محصولات حتی برای حساس ترین پوست ها موثر و بی خطر هستند.

* تاریخچه ای از اوریف لیم

1967: تاسیس در سوئد

1968: دانمارک ونروژ به عنوان اولین بازارهای خارج از سوئد افتتاح شدند.

1986: با استارت کار در اندونزی در قاره آسیا آغاز به کار کرد .

1989: در شیلی به عنوان اولین کشور قاره ی آمریکا فعالیت خود را شروع کرد .

1990: پس از فروپاشی دیوار برلین ، اوریف لیم جمهوری چک فعالیت خود را در اروپای مرکزی و شرقی

گسترش داد .

1997: اوریف لیم مصر در قاره ی آفریقا آغاز به کار کرد .

2000: تیم جدید توسعه وتحقیقات محصولات اوریف لیم تاسیس شد .

2004: اوریف لیم در بورس سهام استکهلم وبه عنوان یکی از 40 شرکت برتر سوئدی ثبت شد .

2006: اوریف لیم به عنوان اولین کشور اروپایی وسومین کشور خارجی فعالیت خود را در چین شروع کرد .

2007: اوریف لیم ایران به عنوان اولین بازار خاور میانه افتتاح شد .

2008: اوریف لیم پاکستان شروع به کار کرد .


محصولات مرتبط